Anime & Animals
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Daca iti plac anime-urile si indragesti animalele, sigur iti va placea acest forum^^
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Regulile simulatorului

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Blue*Bia
Admin
Admin
Blue*Bia


Mesaje : 1942
Data de inscriere : 25/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Alone in my world

Regulile simulatorului Empty
MesajSubiect: Regulile simulatorului   Regulile simulatorului I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 9:57 am

Poveste:
In urma cu 100 de ani a avut loc o explozie ce a distrus o mare parte din Pamant. Acea explozie a deschis o poarta catre o alta dimensiune numita Abiss. Dupa mult timp, acela a devenit locul unde erau trimisi cei mai mari criminali. Satula de ce fac oamnei, stapana Abiss-ului, Mikuno, a adunat cateva persoane si i-a trimis impreuna cu niste chaini pt a distruge lumea. O organizatie numita "Pandora" a fost creata cu scopul de a-i opri pe oamenii lui Mikuno sa distruga lumea. Fiecare membru din Pandora lupta alaturi de un chain cu care a facut contract.

Chain-ul este o creatura originara din Abiss. Pt ca un chain sa fie si mai puternic are nevoie sa faca un contract cu un om. Fiecare chain are o abilitate diferita de ceilalti.

Puteti sa va alegeti un chain din urmatorii:
B-Rabbit
Regulile simulatorului Images?q=tbn:ANd9GcS633fPhET6EtFprp2Nj4G0YlIT8wqEG6HCwkhEpi2H4OJRwBBOkw
Raven
Regulile simulatorului Images?q=tbn:ANd9GcQ01gRDVXP5Rq1iJjEj4RbUich4fKFHwj3-7SAlDxoZdPRPHn_08Q
Gryphon
Regulile simulatorului Images?q=tbn:ANd9GcQlZy7HBRQuLQaTPnn4unZlbCImivfrK9nJnJY4r8VDfCKAKUYJ2w
Leon
Regulile simulatorului 180px-Leon
Eques
Regulile simulatorului 300px-Eques_2
Mad Hatter
Regulile simulatorului 300px-Szalony_Kapelusznik
Fiecare chain va avea si o forma umana.


Reguli:
Va creati un caracter care va fi membru in Pandora. Ii alegeti unul dintre chain de mai sus. Caracterele 1 sunt oamnei!
Va creati un al doilea personaj. Poate fi orice rasa doriti [o puteti inventa]. Daca e om va avea si el un chain, insa daca e alta rasa nu va avea. Acest caracter va face si el parte din Pandora.
Va creati un ultim caracter. Acesta va fi unul din oameni lui Hime. Poate fi om/vrajitor/o rasa inventata. Indiferent de rasa aleasa, va avea un chain ca partener.
Atat cei buni cat si cei rai vor avea cate un nr in functie de puterea lor [sau a chain-ului sau].
Puteti imprumuta pt oricare caracter cate ceva de la un personaj anime/manga.
Daca inventati rasa, aveti grija sa nu-l faceti Dumnezeu ca ne suparam rau de tot.


Eu o sa fiu:
Riku__Hiiro no Kakera , chain= B-Rabbit
Lila__Yumekui Merry
Kagura___Aquarion Evol , chain=Raven


Ultima editare efectuata de catre Blue*Bia in Sam Mar 03, 2012 11:48 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://soulweiss.wordpress.com/tag/crystal-saga-2/
Pink~Dea
Moderator
Moderator
Pink~Dea


Mesaje : 1924
Data de inscriere : 25/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Tokyo :))

Regulile simulatorului Empty
MesajSubiect: Re: Regulile simulatorului   Regulile simulatorului I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 11:00 am

Bine ...am inteles ....cred
Eu sunt :
Yumi _ nici un anime , chain=Gryphon
Daisuke _ nici un anime
Saya _ chain=Leon
Sus In jos
https://anime-and-animals.forumgratuit.ro/u2
Blue*Bia
Admin
Admin
Blue*Bia


Mesaje : 1942
Data de inscriere : 25/10/2011
Varsta : 27
Localizare : Alone in my world

Regulile simulatorului Empty
MesajSubiect: Re: Regulile simulatorului   Regulile simulatorului I_icon_minitimeSam Ian 28, 2012 11:01 am

Ok...
Am uitat sa spun ceva FOARTE IMPORTANT...ce cred ca e de la sine inteles...
Dusmanul utilizatorului x e dusmanul utilizatorului y si invers...

Edit:
Schimb caracterul 2 cu: Hime___Hime (Kaibutsu Oujo)
Sus In jos
http://soulweiss.wordpress.com/tag/crystal-saga-2/
Continut sponsorizat





Regulile simulatorului Empty
MesajSubiect: Re: Regulile simulatorului   Regulile simulatorului I_icon_minitime

Sus In jos
 
Regulile simulatorului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulile simulatorului
» Regulile simulatorului
» Regulile simulatorului
» Regulile simulatorului
» Regulile simulatorului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime & Animals :: Simulator Pandora-
Mergi direct la: